16 listopada 2014

#7 ..Miłość ♥..

 

"Miłość.. to najpiękniejszy dar nadany od Boga ♥.."
..jest wiele rodzai miłości.. dziecięca, platoniczna, młodzieńcza.. i ta najważniejsza PRAWDZIWA..
.."miłość" dziecięca jest uważana za przyjaźń, choć niekiedy takie zabawy (w przyszłości) przeradzają się w prawdziwe uczucie i związek .. w tym dziecięcym zauroczeniu najlepsza jest beztroskość..
..w ostatnim tygodniu, przechodziłam obok placu zabaw i widziałam bawiące się dzieci (chłopca i dziewczynkę).. w pewnym momencie usłyszałam jak chłopiec mówi do dziewczynki, że "ją kocha ale nie tak zwyczajnie, tylko tak jak dorośli", a później dał jej buziaczka w policzek.. był to piękny widok .. taka miłość jest cudowna, piękna i beztroska.. jest w niej najwięcej prawdy (chyba każdy wie, że małe dzieci nie kłamią ;) )..
..najmniej podoba mi się tak zwana 'miłość platoniczna'.. nikt nigdy nie wie o co w niej tak naprawdę chodzi :( ..
..w szkołach nauczyciele twierdzą, że właśnie taką miłością można opisać uczucia łączące nastolatków... nie zgadzam się z tym stwierdzeniem.. choć niekiedy zdarzają się wyjątki, które właśnie to stwierdzenie opisują..
NAJLEPSZA I NAJPIĘKNIEJSZA jest PRAWDZIWA miłość, która łączy dwoje kochających się ludzi ♥.. którzy zostają z sobą do końca życia.. jest to związek oparty na miłości, szczerości, zaufaniu i co najważniejsze WIERNOŚCI ♥..
.. życzę wszystkim singlom powodzenia w szukaniu swojej drugiej połówki (bo na pewno gdzieś na świecie ona jest i właśnie na CIEBIĘ czeka)..
..zaś wszystkim osobom w związkach, życzę dużo szczęścia i wytrwałości z partnerem/partnerką..

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz