7 lutego 2015

#24 Książki, książki, książki


Cześć :)

Od niedawna, gdy tylko znajdę wolną chwilę sięgam po książkę i pogrążam się w niej. Potrafię spędzić na czytaniu kilka godzin, co jest bardzo dziwne z tego względu iż jeszcze kilka miesięcy temu byłam zmuszana do przeczytania czegokolwiek..
Dlatego na dziś przygotowałam post z moimi trzema ulubionymi książkami.


1. "Dary Anioła-Miasto Kości" - książka opowiada o dziewczynie ze skłonnością wpadania w kłopoty, wampirze, który zmaga się ze swoją mroczną naturą, półaniołach, pogromcach demonów których wszyscy nazywają Nocnymi Łowcami.
Dwóch głównych bohaterów połączyła miłość i walka, choć dzieli ich wszystko. Razem wkraczają do Miasta Kości... - naprawdę polecam tą książkę, jęli ktoś lubi tego typu klimaty ;)


2. "Gwiazd Naszych Wina" - jest to piękna, głęboko poruszająca książka, opowiadająca o dwojgu młodych ludzi, którzy spotykają się w grupie wsparcia dla chorych nastolatków. Dziewczyna o imieniu Hazel, która ma 16 lat i nowotwór, poznaje tam Augustusa, niewiele starszego od siebie chłopaka. Ich wspólna historia nikogo nie pozostawia obojętnym.. - jeśli lubicie tego typu książki, ta jest naprawdę warta przeczytania ;)3. "Kawa z Kardamonem" - książka opowiada o 15-letniej Lince, która przez przypadek odnajduje stare rodzinne zdjęcie, kryjące wstydliwą tajemnicę. Dziewczyna próbuje ją rozwikłać na wszelkie sposoby. W poszukiwaniu prawdy przeszkadza jej rodzina, która nie chce z nią rozmawiać o sprawie sprzed lat. Jakby tego było mało Linkę czeka trudny egzamin gimnazjalny, konflikt z najlepszą przyjaciółką i miłość, na którą nie jest jeszcze gotowa. Czy Lince uda się rozwikłać wszystkie tajemnice? - aby się dowiedzieć więcej przeczytajcie ;)                                                                                                        

  WYNIKI KONKURSU :
(dodaję 3 blogi na okres 15 dni tj. do 22.02.2015r.) wygrały:


Od razu po przeczytaniu tego postu zapraszam was na te wszystkie trzy blogi ;)
Niestety w konkursie wzięły udział tylko 3 blogi co mnie troszkę smuci ale mam nadzieję, że przy kolejnym konkursie, niekoniecznie tego typu będzie troszkę więcej chętnych.
                                                                                               
                                                                                                       


Post wyszedł trochę długi, więc dziękuję wam, za jego przeczytanie i życzę wszystkim miłego weekendu i przyszłego tygodnia :)

~Biegnąca wilczyca~ 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz