O mnie ;)


Cieszę się, że postanowiłeś/ aś odwiedzić mojego bloga :) Na tej stronie możesz się dowiedzieć więcej o mojej osobie.

Kim jestem :

Jestem nastoletnią dziewczyną o imieniu Wiktoria. Uczęszczam do liceum ogólnokształcącego do klasy biologiczno- chemicznej. W życiu częściej kieruję się sercem, niż rozumem.. i jestem z tego w pełni zadowolona. Uważam, że kluczem do sukcesu jest dążenie do postawionych sobie celów, wiara i realizacja (bo pozostawienie ich na później nie da zamierzonego efektu).


Oto ja :)

Skąd jestem i co oferuję na blogu :

Pochodzę z niewielkiego miasta w województwie Dolnośląskim. Sądzę, że nie trzeba pochodzić z wielkiego miasta, aby móc osiągnąć coś w życiu. Na blogu przedstawiam cząstkę swojego życia, dzięki niemu macie okazje poznać moja osobę. Dzielę się tu moimi przemyśleniami, troskami, przeżyciami, zdjęciami oraz zainteresowaniami.
Jestem pozytywnie nastawioną do życia nastolatką, która z uśmiechem na twarzy dąży do osiągnięcia postawionych sobie celów.

Co lubię :

Bardzo lubię oglądać filmy oraz od niedawna jestem "molem" książkowym. Uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu, uprawiając różnorakie sporty. Zaś moim ulubionym sportem jest siatkówka. Lubię także robić zdjęcia, rysować oraz pomagać innym. Od niedawna również tańczę balet, w którym jestem zakochana!

Moje marzenia :

Moim marzeniem jest zostać magistrem farmacji. Zwiedzić : Grecję, Hawaje, Arizonę, Meksyk, Nowy Jork, Londyn, Australię, Chiny, Japonię i wiele wiele innych krain geograficznych. Mieć zwierzęta : jednego pieska i jednego kotka. Mieć własny pokój (obecnie moim współlokatorem jest mój młodszy brat). Wystąpić w jakimś serialu/filmie (nie chodzi nawet o jakąś główną rolę ale na przykład jako statysta). Chciałabym aby mój blog stał się popularny :)) 

 ~Zależy mi na tym aby w życiu osiągnąć to wszystko o czym marzę~

2 komentarze:

 1. Ciekawa osóbka z Ciebie;)
  Czekam na więcej zdjęć;) Pokaż nam swoje rysunki...;)
  Buziaki;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo :))
   Postaram się pokazać więcej siebie ;)
   Pozdrawiam :))

   Usuń